27.03.2019
Malinkowo, Zatorska 63a/1u
Wykłady dla rodziców- Malinkowo
Malinkowo, Zatorska 63a/1u
27.03.2019

 

Z ogromną przyjemnością zapraszam na cykl wykładów dla rodziców 👩‍🏫, który jest moim autorskim programem bazującym na najnowszej wiedzy oraz mojej dotychczasowej praktyce.

Każdy rodzic ma wiele wątpliwości. To zupełnie normalne. Wychowanie dziecka to jedna z najtrudniejszych rzeczy do zrobienia w życiu. Często wzorce, które sami wynieśliśmy z domu, nie do końca sprawdzają się we współczesnym świecie lub są sprzeczne z naszymi wartościami. Dlatego wielu rodziców poszukuje nowych ścieżek wychowawczych, które pozwolą im przekazać dzieciom to, co dla nich ważne.

Pracując z rodzicami najczęściej spotykam się z takimi wątpliwościami (które posłużyły mi za bazę do przygotowania tematów spotkania):

1. Jak budować w dziecku poczucie wartości🤴?

Poczucie wartości jest bazą naszego istnienia w świecie. To ono wpływa na to, jak się czujemy, jak w związku z tym reagujemy, jak budujemy relacje- z innymi i z samy sobą. Jako rodzice mamy duży wpływ na kształtowanie poczucia wartości u dzieci. Na wykładzie opowiem o tym jak można to robić każdego dnia.

2. Jak sobie radzić z dziecięcą złością 😠? Jak sobie radzić ze swoją złością? Jak stawiać dzieciom granice?

Złość to często najtrudniejsza emocja, z jaką przychodzi nam się zmierzyć, jako rodzicom. Ponieważ sami często zostaliśmy nauczeni, że złość należy ukrywać, nie wiemy też jak reagować na złość naszych dzieci, ani jak sobie radzić ze złością. Na tym spotkaniu opowiem o tym jak się zaprzyjaźnić ze złością (swoją i dzieci) i dlaczego w tym procesie niezbędna jest umiejętność stawiania granic.

3. Jak ograniczyć kary i nagrody 🏆 w wychowaniu?

Wiele osób zastanawia się czy możliwe jest wychowanie bez kar i nagród i jakie niesie ze sobą konsekwencje. Czy dzieci pozbawione systemu kar i nagród są w stanie osiągać cele i poznawać reguły współżycia? Czy pozbawianie dzieci kar nie wprowadzi anarchii? Co stosować w zamian, jeśli chcemy od tego systemu odchodzić. Na te pytania oraz inne związane z tym tematem wątpliwości odpowiem na wykładzie.

Każdy wykład pełen jest życiowych przykładów, z którymi na pewno spotkaliście się Państwo w domu 🤔.
Każde spotkanie to także garść porad, które można z łatwością wcielić w życie od razu po spotkaniu 👨‍👩‍👧.
Na każdym wykładzie jest także czas na Państwa pytania, na które z przyjemnością odpowiem 🗒.

LOGISTYKA:

Wykłady będą się odbywać w kawiarni Malinkowo we Wrocławiu przy ul. Zatorskiej 63a/1u.

Spotykamy się co dwa tygodnie w środowe popołudnia od 17:00 do 19:00 (wykład 1,5 h + 30 minut na pytania)

27.03.2019
10.04.2019
24.04.2019

Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona.
Decyduje kolejność wpłat.

CENA:

Pojedyncze spotkanie: 60,00 PLN
Cykl 3 spotkań płatny z góry: 150,00 PLN

Wpłaty proszę kierować na konto:
Joanna Bzdzion- Rodzic-lider
37 1950 0001 2006 0032 5022 0001
W tytule: imię, nazwisko uczestnika- wykład FOKS

Po dokonaniu rezerwacji, proszę też o przesłanie maila, dzięki temu będziemy mogli być w kontakcie/.

Zapraszam serdecznie!

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego (kontakt@rodzic-lider.p/ 692-618-371)

Podziel się:

Tym, co odkryłam, chcę się z Tobą dzielić na tej stronie. Wierzę, że moje doświadczenie może pomóc innym w budowaniu dobrych relacji z dziećmi. Jestem też mocno przekonana o tym, że pierwsze kilka lat życia jest bardzo ważne dla naszego dalszego rozwoju. To wtedy tworzą się kody i schematy, którymi będziemy się posługiwać przez resztę życia.