Nie wiesz, jak wzmacniać pewność siebie i poczucie wartości swojego dziecka?

Chcesz zbudować z nim relację opartą na zaufaniu? I każdego dnia nie tylko martwić się o swoje dziecko, ale też częściej cieszyć się sobą wzajemnie?

Kurs rodzic lider

Bądź rodzicem, jakiego potrzebuje Twoje dziecko.

Nie wiesz jak reagować i co powiedzieć do dziecka w trudnych sytuacjach- kiedy ono krzyczy, płacze?

Karzesz swoje dziecko np. brakiem bajki za to, że nie chciało wrócić na Twoją prośbę z placu zabaw, a potem tego żałujesz, bo i tak ulegasz i ją włączasz?

Czujesz, że w trudnych emocjonalnie sytuacjach, kiedy np. Twoje dziecko jest na Ciebie złe odcinasz się od niego, żeby nie wybuchnąć?

Nie masz już pomysłów na to jak zachęcać dziecko do tego, żeby szybciej się ubierało lub wyłączało grę na tablecie wtedy, kiedy je prosisz?

Czujesz skrępowanie na placu zabaw, bo obawiasz się, że Twoje dziecko wyrwie zabawkę innemu dziecku?

Nie możesz znaleźć sposobu na to, jak rozmawiać ze swoim nastolatkiem, który zamyka drzwi od swojego pokoju i zakłada słuchawki na uszy?

Jeśli odnajdujesz siebie w powyższych przykładach,  jesteś w dobrym miejscu.

Czy masz czasem poczucie, że emocje Twojego dziecka Cię przytłaczają i nie wiesz, jak na nie odpowiadać ani jak wspierać dziecko w trudnych momentach?

Rodzicielstwo wiąże się ze stresem, a życie naszych dzieci czy tego chcemy czy nie (i jak mocno byśmy się nie starali) też jest przeplatane stresem. Stres nie jest niczym złym. Podobnie jak złość. Rozczarowanie. A nawet smutek. One są potrzebne Twojemu dziecku. 

W moim kursie nauczę Cię jak na nie reagować 💗 w taki sposób, który nie tylko pozwoli Twojemu dziecku wyrazić przy Tobie wszystkie emocje 😪, ale dodatkowo pogłębi Waszą relację.

W tych najtrudniejszych momentach jest bowiem największe pole do budowania relacji 🏗️. Nie przegapiaj go 😉 Bo tak naprawdę codziennie masz okazję (często nawet niejedną;) do tego, żeby budować z Twoim dzieckiem więź bazującą na prawdziwy zaufaniu 👪.

Rozwój inteligencji emocjonalnej – czyli znajomość siebie samego i umiejętność zarządzania swoimi emocjami to proces, którego często uczymy się całe życie. Jednocześnie jest to proces, który w największym stopniu wpływa na nasz dobrostan, na decyzje, jakie podejmujemy, na nasze relacje. To dlatego tak ważne jest, żebyś wspierał swoje dziecko już od najmłodszych lat w budowaniu świadomości emocjonalnej ❤️‍🔥

I nic nie szkodzi jeśli nie robiłeś tego do tej pory ⏰, albo jeśli sam nie zawsze radzisz sobie ze swoimi emocjami! Dzieci są wspaniałym kompanem do nauki- razem możecie zgłębiać to jak rozpoznawać swoje emocje i je komunikować. Możecie uczyć się nowych sposobów wyrażania swoich emocji i potrzeb. Wspólnie z dzieckiem możesz rozwijać asertywność (swoją i dziecka).

Rodzicielstwo bywa pełne trudnych momentów, ale może być lżej. Może być lżej jeśli nauczysz się zamiast zarządzać emocjami swojego dziecka, po prostu je przyjmować. Jeśli nauczysz się jak wytrwać w tych najtrudniejszych momentach bez karania dzieci za to, co przeżywają. Jeśli nauczysz się jak nagradzać bez nagród;) I jeśli będziesz ćwiczyć 🏓 spokojne, ale stanowcze dbanie o granice.

To wszystko sprawi, że jeśli teraz rodzicielstwo kojarzy Ci się z trudem, to po wprowadzeniu w życie porad z kursu, poczujesz więcej lekkości oraz zaufania 🕊️– do siebie samego i do dziecka. A stąd już tylko mały krok do tego, żebyście po prostu jak najczęściej mogli cieszyć się sobą wzajemnie.


Jeśli tego właśnie pragniesz- cieszyć się swoimi dziećmi częściej niż na nie narzekać- ten kurs jest dla Ciebie.


Nauczę Cię w nim dwóch najważniejszych kompetencji rodzica-lidera: przyjmowania wszystkich dziecięcych emocji – uważnie, szczerze bez zastanawiania się co zrobić, żeby dziecko już przestało płakać (lub krzyczeć). Oraz dbania o granice- bez kar, krzyku i szantaży.

To sprawi, że Wasza relacja będzie oparta na solidnych filarach zaufania, a Twoje dziecko będzie mieć pewność, że może zwrócić się do Ciebie z każdym, nawet najtrudniejszym, tematem.

 • Nie czekaj: aż Twoje dziecko wyrośnie – z bycia z Tobą w kontakcie. 

 • Nie czekaj aż to minie – emocje przemijają, ale wraz z nimi przemija szansa na budowanie autentycznej więzi. 

 • Nie czekaj aż problemy same się rozwiążą – zamiecione pod dywan nie znikają, za to wracają ze zdwojoną siłą. 

 • Nie czekaj na lepszy moment- ten dziś jest najwłaściwszy.
Nigdy nie jest a późno, żeby zainwestować w relację ze swoim dzieckiem. 

Nigdy też nie jest za wcześnie, żeby zacząć budować z dzieckiem prawdziwie bezpieczną więź opartą na zaufaniu.

Z okazji moich urodzin mam dla Ciebie zniżkę na kurs – aż 41%!

Na taki rabat możesz liczyć tylko raz w roku. 

Nie wahaj się z niego skorzystać! Podobna okazja najwcześniej za rok 😉

Co otrzymasz w ramach kursu:

 • 21 lekcji video z transkrypcją;
 • nagranie audio każdej lekcji (jeśli wolisz słuchać bez patrzenia:);
 • plansze z najważniejszymi cytatami (z których możesz zrobić print screen i ustawić jako przypomnienie w telefonie);
 • pdf z przykładowymi komunikatami (do każdej lekcji),  żebyś na początku miał/a gotowce pod ręką i nie musiał/a zastanawiać się, co powiedzieć w konkretnej sytuacji;
 • dostęp do kursu na 24 miesiące;
 • w pakiecie z konsultacjami – spotkania, na których zajmiemy się Twoimi konkretnymi wyzwaniami w relacjach z dzieckiem.

 

PODARUJ SOBIE PREZENT I ZAPISZ SIĘ NA KURS

Zbuduj lepszą i dającą więcej spokoju i radości relację z dzieckiem

O mnie

Nazywam się Asia. Jestem mamą Janka i Zuzi. I nieraz byłam w tych dolinach. Dolinach, w których wydaje Ci się, że jesteś najgorszym rodzicem świata, że tylko Twoje dzieci TAK się zachowują i że na pewno zamiast na swoją emeryturę powinieneś odkładać na psychoterapię dla dzieci. Bo na pewno robisz coś nie tak.

Poczucie, że jako rodzice robimy coś nie tak może być ważnym sygnałem. Którego nie warto ignorować. Bo może ten głos z tyłu głowy podpowiada Ci, że możesz relacje z dziećmi budować inaczej? Na innych zasadach niż te, które znasz do tej pory? A w których to jeszcze do niedawna dzieci i ryby i głosu nie miały. Więc jak teraz dać im ten głos? Zaprosić do innego budowania relacji? A z drugiej strony jak nie przesadzić i nie wychować dzieci na zarozumiałych egocentryków?

Mogę Ci w tym pomóc. W moim kursie znajdziesz narzędzia, które pozwalają codziennie, w łatwy sposób wzmacniać dzieci, tworzyć im przestrzeń do dzielenia się sobą, jednocześnie dbając o zdrowe granice.

Ja też szukałam odpowiedzi na powyższe pytania.
Aż znalazłam podejście RIE.

Ono dało mi narzędzia, które pozwoliły mi:

 • nabrać zaufania – tak do moich dzieci, jak i do siebie w roli rodzica, a z czasem też do tego, żeby dzielić się moją wiedzą z innymi;
 • nauczyły jak stawiać granice- bez granic albo wpadamy w furię albo udajemy, że wszystko jest w porządku…do czasu aż nie wpadniemy w furię (a potem z powodu wyrzutów sumienia pozwalamy dzieciom zjeść słoik nutelli);
 • wytłumaczyły mi, co to znaczy autentyczność i dlaczego to ona jest kluczem do szczęścia (i nie tylko, otwiera bowiem rożne drzwi);
 • podejmować kolejne próby w szczerym akceptowaniu wszystkich emocji,  jakie moje dzieci przynoszą- bez chęci zmieniania ich – choć wciąż jeszcze mam ochotę czasem odwrócić ich uwagę od tego, co mniej przyjemne i nie słuchać płaczu (albo kłótni rodzeństwa);
 • docenić moc zabawy, kreatywności, nudy, czasu wolnego i tego jak bardzo może nas on połączyć z naszymi dziećmi;
 • uwierzyć, że wcześniej wcale nie oznacza lepiej. Uważne towarzyszenie, wspieranie znaczy dużo więcej (i działa dużo lepiej) niż motywacja za pomocą lodów czy „brawo” wyrzykiwanego jak przecinek;
 • pozbyć się rodzicielskich wyrzutów sumienia. Tak. To możliwe. Kiedy wiem jakie najważniejsze zadania stoją przede mną, jako rodzicem i je realizuję, to nie próbuję być perfekcyjna we wszystkim. Dzięki temu mam więcej luzu i radości z bycia razem po prostu.

Jeśli chcesz czuć się podobnie i poznać narzędzia, które mi pomogły - dołącz do kursu.

Co się zmieni po ukończeniu kursu ?

Nabierzesz więcej pewności siebie jako rodzic i jeszcze bardziej zaufasz sobie.

Nauczysz się jak każdego dnia w prosty sposób możesz budować poczucie wartości swojego dziecka.

Będziesz częściej patrzeć na swoje dziecko z zachwytem zamiast z niepokojem, a to doda mu skrzydeł!

Poznasz gotowe, wspierające komunikaty na różne trudne sytuacje.

Twoje dziecko chętniej będzie Ci mówić o sobie!

Zaczniesz stawiać granice z lekkością.

Dokładny program kursu

 1. Dla kogo jest ten kurs? 
 2. Rodzic-lider, czyli kto?
 3. Jak i po co budować autentyczność?
 4. Co to znaczy przyjąć wszystkie dziecięce emocje?
 5. Trudne sytuacje – jak na nie reagować?
 6. Kiedy dziecko nie chce, żebyś był przy nim blisko, jak jest w dużych emocjach.
 7. Regulacja / inteligencja emocjonalna – jak jej uczyć dzieci?
 8. Czy mówić dzieciom o swoich emocjach?
 9. Automatyczna reakcja a świadoma odpowiedź – wybieraj uważnie.
 10. Bądź granicą, którą dziecko nie jest w stanie być dla siebie.
 11. Kiedy dziecko Cię nie słucha.
 12. Jeżyk i jabłuszko, czyli kiedy argument racjonalny zderza się z emocjonalnym.
 13. Dlaczego nie stawiamy granic?
 14. Dlaczego granice są takie ważne?
 15. Nagrody.
 16. Jak motywować dzieci do robienia tego,  czego robić nie chcą, jeśli nie nagrodami?
 17. Kary.
 18. Kara odosobnienia.
 19. Jak naładować emocjonalny akumulator dziecka?
 20. Czego uczą nas dzieci?
 21. Podziękowanie.

FAQ

To zależy od tego, czego szukasz jako rodzic. To jest kurs dla rodziców, którzy są gotowi wziąć odpowiedzialność za swoją relację z dzieckiem i chcą nauczyć się postępować inaczej niż do tej pory.

Tak, treści w kursie są uniwersalne. Dzieci w każdym wieku potrzebują empatii, zdrowych granic i poczucia bezpieczeństwa w relacjach z dorosłymi, a tego uczę w kursie.

Lekcje przerabiasz wtedy, kiedy czujesz, że możesz i chcesz. Możesz wracać do poszczególnych tematów. Ty decydujesz kiedy i w jakiej formie jest Ci najlepiej skorzystać z kursu.

Wielu rodziców, z którymi pracowałam, mówiło często, że sama teoria za mało, żeby coś zmienić. To dlatego dodałam do każdej lekcji przykłady sytuacji i zdań, w których na pewno odnajdziesz siebie i które z łatwością dopasujesz do rożnych okoliczności, żebyś mógł działać. Nie tylko przeczytać, posłuchać, ale właśnie zastosować to wszystko w praktyce.

Kupując pakiet premium, otrzymasz ode mnie dodatkowego maila z dostępem do kalendarza, w którym można wybrać dogodny termin konsultacji.

STANDARD

312 zł 184 zł

Obniżona cena obowiązuje od od 18.12. do 31.12.

Kurs Bądź rodzicem, jakiego potrzebuje Twoje dziecko.

wygodna platforma kursowa

dostęp na 24 miesiące

21 lekcji video z transkrypcją

nagranie audio każdej lekcji

karty pracy w formacie PDF

Bądź rodzicem, jakiego potrzebuje Twoje dziecko.

Pomogę Ci w tym.