Puzzle magnetyczne.

DSCF7390

Zabawka jest ładna, idealnie nadaje się do zabrania w podróż, nie zajmuje dużo miejsca, a może dostarczyć rozrywki na dłuższy czas.

Chciałam Wam dziś polecić magnetyczną układankę. Nabyłam ją kiedyś w sklepie Tchibo. Sprawdzałam, ale teraz już tego nie mają. Widzę, że można nabyć inne, w innych sklepach.

Moim zdaniem jest to udany zakup. Jest to zabawka, która na pewno posłuży dłużej. Jaś układa ją już od dawna, zaczął mając ok. 1,5 roku. Wtedy bawił się naklejając poszczególne elementy i sprawdzając jak działa siła przyciągania. Albo układał z kimś. Teraz już próbuje ułożyć cały obrazek, dobierając poszczególne elementy.

DSCF7397

Zestaw składa się z magnetycznego pudełka, na które z czterech stron można przyczepiać puzzle. Z puzzli, które są elementami samochodów, statków, ludzików, zwierząt. Oraz z kilkunastu kart, na których przedstawione są pojazdy, które mogą być wzorem. Oczywiście elementy można też łączyć dowolnie, kierując się swoją wyobraźnią.

DSCF7399

Całość wykonana jest bardzo starannie. Pudełko, mimo już długiego użytkowania, jest w idealnym stanie. Zdaje się, że nawet udało nam się nie zgubić jeszcze żadnego elementu. Zabawka jest ładna, idealnie nadaje się do zabrania w podróż, nie zajmuje dużo miejsca, a może dostarczyć rozrywki na dłuższy czas.

DSCF7391