Zamień złość na miłość.

 

Zapraszam na spotkanie do nowego miejsca na mapie Wrocławia- przyjaznego dzieciom i rodzicom Yongsters – Coffee, Club, Ludoteka.

Na spotkaniu dowiesz się, dlaczego Twoja złości krzywdzi dzieci ????‍♀️ i co możesz zrobić, żeby lepiej sobie z nią radzić.

???? Złość jest normalną emocją. Wszyscy jej doświadczamy. Jednak, kiedy staje się ona nadrzędną formą komunikacji w relacji z dziećmi, jest bardzo niszcząca. Poczucie wartości dzieci, które doświadczają złości ze strony rodziców, spada- bowiem czują się one niekochane.

Rodzice stosują różne formy złości. To nie tylko krzyk, bicie, popychanie, szarpanie. To także niepotrzebna i nadmierna krytyka????, częste pouczanie, wyszydzanie, wyśmiewanie, umniejszanie umiejętności i roli dziecka, obrażanie się na dziecko, stosowanie szantaży emocjonalnych ????.

Kochasz swoje dziecko z całego serca ❤, ale czasem nerwy Ci zwyczajnie puszczają ????‍♀️. Wtedy krzyczysz, krytykujesz, a może zdarzyło Ci się nawet szarpnąć Twoje dziecko?
Wiesz, że nie chcesz tak robić. Wiesz, że Twoja złość szkodzi Twojemu dziecku. Widzisz, jak jest potem przestraszone, zaskoczone Twoją reakcją.
Chcesz reagować inaczej, ale nie wiesz, jak to zrobić?
Jak sprawić, żeby w momentach, w których wybuchasz, jednak pozostać opanowanym i jeszcze dodatkowo zarażać dziecko swoim spokojem ????‍♀️?

Zapraszam Cię na spotkanie informacyjne, na którym odpowiem na powyższe pytania i opowiem Ci o kursie on-line „Zamień złość na miłość”, który startuje już w sierpniu.

Na spotkanie możesz przyjść razem z dzieckiem.
Zapisy i dodatkowe informacje przez mail: kontakt@rodzic-lider.pl